Portál obsahuje 713 stránek

Inline bruslení na Lipně

?

Na jaře 2012 byly dokončena nová cyklo-stezka z Frýdavy do Přední Výtoně. Tímto se uzavřel okruh okolo Lipna o délce 20km, který lze nádherně absolvovat s rodinou na inline bruslích.

Okolí Lipenského jezera je rájem pro cykloturisty. Značené cyklotrasy a cyklostezky ideálně propojují klidovou, přírodní oblast pravého břehu jezera s levým, který je vybaven kvalitním zařízením a službami, které uspokojí i velmi náročné návštěvníky.

Na Lipensku je pro Vás připraven systém šesti navzájem propojených cyklotras značených dle známé celostátní metodiky Klubu českých turistů. Tyto cyklotrasy spojují na začátku a konci jezera a prostřednictvím tří převozů pravý a levý břeh jezera a šesti hraničními přechody jsou napojeny na sousední rakouské cyklotrasy. Veškeré trasy jsou vedeny po komunikacích s minimálním provozem, některé části jsou určené pouze pro cyklisty a chodce.

Cyklotrasy Vás povedou hlavními turistickými centry v okolí Lipenského jezera s potřebnými službami a zázemím pro zajištění Vaší příjemné aktivní dovolené a zároveň se po nich dostanete ke všem přírodním a kulturním atraktivitám této překrásné oblasti.