Portál obsahuje 713 stránek

Prodej penzionu a restaurace

?

Prodáváme zavedený penzion s restaurací v turistické lokalitě Česko-saské Švýcarsko, obec Mikulášovice (viz mapa).

Popis penzionu

Penzion s celoročním provozem má kapacitu 46 lůžek v celkem 16-ti pokojích. Část pokojů je vybavena vlastní koupenou a WC:

  • 2x 2-lůžkový
  • 2x 4-lůžkový

Penzion a restaurace Mikulášovice - na prodej Druhá část pokojů disponuje společným sociálním zařízením na patře, zvlášť pro muže a ženy. Na každém pokoji najdeme umyvadlo s teplou vodou:

  • 6x 2-lůžkový
  • 4x 3-lůžkový
  • 2x apartmán pro 5 osob (ložnice 2+3)

Pokoje se nachází v přízemí a 1. patře budovy. Vytápění penzionu obstarává plynová kotelna. Penzion je připojen na obecní vodovod a také disponuje vlastní studnou.

Popis restaurace

Restaurace se skládá ze dvou částí. V hlavní kuřácké části se nachází výčep a posezení pro 40 hostů. V místnosti je k dispozici kulečník, šipky a stolní fotbálek. Dále byl přistaven salónek s krbem a posezením pro 30 lidí.

Nekuřáckou část restaurace tvoří místnost se 6 stoly (24 míst), kde se obvykle servíruje snídaně. Vedle tohoto salónu se nachází kuchyně, která je plně zařízena (lednice, nerezový plynový sporák, varny a roboty).

Pozemky

K objektu penzionu patří oplocené pozemky o celkové rozloze 3 849m2. Najdeme zde zatravněné parkoviště, pískové hřiště pro míčové sporty, zatravněné male fotbalové hřiště s bránami, ohniště a udírnu. Pro děti jsou k dispozici houpačky a pískoviště.

Mikulášovice a okolí

Obec Mikulášovice se nacházející na okraji CHKO Labské pískovce při hranicích s Německem a najdeme v něm široké sportovní vyžití. Nespočet turistických stezek je hojně využíváno nejen pěšími turisty, ale i cyklisty. Pár desítek metrů od penzionu vede cyklistická stezka, terény na kolo jsou v blízkém okolí velmi vyhledávané. V obci je možno využít také krytou sportovní halu s posilovnou. Místní koupaliště s tenisovými kurty jsou vzdálené 10 minut chůze od penzionu.

V zimě lze bruslit na nedalekém přírodním kluzišti. V okolí je množství lyžařských běžeckých tratí a terénů k sáňkování, nejbližší sjezdovka Jedlová je vzdálena 18 km.

Cena a termín

Nemovistost je na prodej od září 2012
Cena k jednání 1 900 000 Kč

Kontakt pro prodej

Lucie Čermáková
604 715 930
lucermakova@gmail.com